Новобудови - елітне житло? А чом би й ні!

20-08-2012Александр Белов2059

Новостройки во Львове

Первинний ринок у Львові — один з найвостребуваніших типів житла. На думку покупців — це підвищений комфорт, якісні матеріали, великі площі, утеплення, звукоізоляція і ще багато інших переваг над вторинним ринком. Старі будинки прогдають новобудовам як мінімум в трьох позиціях: перевищення терміну експлуатації, маленькі площі квартир і гірше планування. А крім того є ще багато недоліків, які не влаштовують споживача в умовах широкого вибору на сучасному ринку нерухомості.

Новобудови у Львові мають два види опалення: індивідуальне (2-функційний котел) і будинкове (окрема котельня на один будинок). Площа — від 50 м.кв. 1-кімнатні, від 68 — двох і від 80 — трьох. І це при тому, що площа хрущівок — 32, 39-46 і 60-72 квадратів. Різниця помітна.

Фасадні стіни, як правило, цегляні, а перекриття — залізо-бетонне. Поверховість — від п'яти до п'ятнадцяти поверхів. Також є гаражі в цоколях і прибудинкова територія переважно обгороджена.

Здаються будинки забудовниками вже утеплені, з метало-пластиковими вікнами, новими вхідними дверями, розводкою комунікацій і в нульовому циклі (без внутрішніх оздоблювальних робіт). Також, якщо є більше, ніж п'ять поверхів — встановлені безшумні ліфти (часто і пасажирські, і вантажні).

Закономірно, що планування квартир в новобудовах повністю за європейськими стандартами. Тобто, всі кімнати ізольовані, вигоди окремо, зашклені балкони і лоджії, великі кухні і коридори, наявні гардеробні і ніші під вмонтовані меблі та техніку.

Одним словом, це дуже хороший варіант для тих, хто прагматично двиться на життя і хоче в квартирі жити першим і не переживати за те, що стіни найближчим часом можуть дати тріщини або може протікати дах.

Найпопулярнішими забудовниками у Львові вважаються "Карпат-буд” (на першому місці), "Еко-буд”, "БудІмекс”, "Комфорт-буд” та інші. В них досить високі темпи побудови, непогана якість і вони хоч би стараються здавати будинки в приблизно обіцяний термін.

Так як у Львові ціни на нерухомість найбільше залежать від площі, то може здаватись, що квартири в новобудовах дуже дорогі. Але якщо вимірювати в цінах за метр квадратний, то виходить дуже навіть вигідно. Особливо, якщо купувати квартиру в ще незданому будинку. Так що подумайте! Мабуть, воно того варте: жити в помешканні першим, з комфортом і на високому рівні. А впевненість — це дуже важлива штука, навіть, якщо це стосується місця, в якому живете. Тому — думайте і приймайте правильні рішення!